Instrukcja obsługi systemu

Pierwsze logowanie do systemu.

Aby zalogować się do systemu e-Faktura SCM należy w przeglądarce otworzyc stronę:

https://santander.eplatforma.eu

 

Pierwsze logowanie odbywa się poprzez podanie w polu "Login" - numeru Klienta oraz w polu "Hasło" - numeru NIP.

Każde kolejne logowanie będzie się dobywało przy użyciu hasła podanego podczas procesu rejestracji. Jeżeli zapomnisz hasła lub konto zostanie zablokowane - skorzystaj z opcji "Zapomniałem hasła" klikając w link umieszczony tuż pod panelem logowania i postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami.

 

Strona logowania

 

Na stronie logowania znajdziesz także link do regulaminu serwisu, instrukcję korzystania z serwisu oraz informację o możliwości kontaktu z Działem Obsługi Posprzedażnej Santander Consumer Multirent.

 

Po wpisaniu danych kliknij w pole "Zaloguj". Zostaniesz przeniesiony do strony rejestracji w systemie.

 

 

rejestracja w systemie

 

Wypełnij formularz, w którym należy podać adres e-mail oraz hasło do systemu - z hasła będziesz korzystać podczas kolejnych logowań. Możesz także podać nr telefonu komórkowego i stacjonarnego ale nie jest to wymagane.

W dalszej części formularza wyrazisz zgodę na otrzymywanie efaktur, zaakceptujesz regulamin a także wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Po wypełnieniu formularza kliknij "Dalej".

 

witamy w systemie

 

Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość powitalna, której temat to: "e-Faktura - email powitalny" o treści:

 

email powitalny

 

Proces rejestracji został zakończony. Możesz teraz korzystać z systemu. Po kliknięciu w link znajdujący się na ekranie (w e-mailu lub ten widoczny na stronie) zostaniesz przeniesiony do widoku swojego konta w systemie e-Faktura SCM:

 

widok po zalogowaniu